نگارنده

تصویر ندارد

 

بنام خالق یکتا

مفدمه نگارنده مقتل راه سرخ :

حمد و سپاس مخصوص خدایست که خالق جهان و جهانیان است ، خداوندی که از سر مهربانی یکصد و بیست و چهار هزارپیامبر را برای هدایت بشر فرستاد. و سلام و درود بر آخرین فرستاده او ، حضرت محمد مصطفی (صلی الله علیه واله ) و خاندان پاکش و مطهرش .

اینجانب بنده خطاکار ، علی مطلبی ، که به دامان لطف و کرم خاندان پیامبر رحمت چنگ زده و امیدم اینست که در سایه لطف و عنایت پیامبر و فرزندانش ، عاقبتم به نیکی برسد .

مدت زیادی بود که در فکر جمع آوری مطالبی پیرامون حوادث کربلا به دور از هرگونه جعل و تحریف بودم خدا را شاکرم که این توفیق را نصیبم کرد تا با نوشتن مقتل راه سرخ ، بتوانم به آرزویم برسم . لذا این مطالب را در این مجموعه برای استفاده عموم قرار دادم و از کلیه مادحین و ذاکرین اهل بیت تقاضا دارم مطالب گردآوری شده را با دقت مطالعه ، و در اختیار مردم عزیز قرار دهند.

لازم به یادوری است که مطالب ارائه شده در این سایت قسمت اندکی از کتابی است که در حال جمع آوری و نگارش آن میباشم . ان شاء الله بعد از اتمام نوشتن ، کتاب چاپ و در اختیار علاقه مندان قرارمی گیرد . لذا از همه شما عزیزان تقاضا دارم که بنده را در این کار یاری نموده و از نظرات خود مرا بهره مند گردانید .


دیدگاه ها مسدود شده اند .